Betonové výrobky

Firma TVAR COM spol. s r.o. zahájila výrobu betonových výrobků v roce 1991. Od té doby došlo k rozšíření této výroby do níže uvedeného rozsahu.
Každý rok přicházíme s novými výrobky naší řady, což jsou v posledních letech především výrobky TVAR pero+drážka a dokončovací tvarovky jednotlivých výrobních řad.

Všechny naše výrobky se vyznačují nízkou váhou a snadnou aplikací i pro nezaškoleného stavebníka.

Velkou výhodou těchto výrobků je relativně nízká prodejní cena a technická podpora při realizaci, kterou naše firma poskytuje.

Betonové tvárnice TVAR

TVAR COM, spol. s r. o., Brno, Vám představuje výrobek pro zdění stavebních konstrukcí - lehčené betonové tvárnice TVAR. Betonové tvárnice jsou moderním stavebním materiálem, jehož výroba zaznamenala v celém světě dynamický růst. Mají řadu vynikajících vlastností, pro které mohou být velmi zajímavým materiálem i pro Vás.

Betonové stropní konstrukce

TVAR COM, spol. s r. o., Brno, Vám představuje výsledek první zásadní inovace osvědčené betonové stropní konstrukce TVAR, jíž je přechod na použití výztuže dle DIN 488, Bst 500 M, vyráběné na svařovacím automatu.

Betonové tvarovky štípané

TVAR COM, spol. s r. o., Brno, vyrábí a dodává betonové tvarovky pro lícové zdivo. Tvarovky jsou vyráběny vibrolisováním z betonu B 20. Po vyrobení jsou podle jednotlivých druhů štípány na uvedené tvary. U náčrtu tvaru je schématicky vyznačena štípaná plocha, která je přirozeně strukturální.

Prefabrikované betonové schodiště

Jsou schodiště betonována ve výrobě, dovážena a montována jeřábem na místo určení.

Anglické dvorky

Betonové balkónové dílce

Betonové lodžie

Společnost TVAR COM spolupracuje s firmou Betonové lodžie s.r.o. na společném projektu prefabrikovaných balkonových lodžií pro rozpon panelů 3600 mm.

Přejezdové a přechodové železobetonové panely

TVAR COM, spol. s r. o., Brno, vyrábí a dodává pro systém UNIS a UNIS-L železobetonové panely. Panely se používají budování železničních přejezdů a přechodů na všech druzích železničních tratí.

 

Hledat

Produkty